Silniční siť Jihočeského kraje tvoří: 6 272,920 km.

Kontakty


Ředitelství

Nemanická 2133/10, 370 10 České Budějovice

Ústředna: 387 021 011
Sekretariát ředitele organizace:  387 021 010; e-mail:
sekretariat@susjk.cz
Fax: 387 220 946
Dispečink: 387 220 950; e-mail:
dispecer@susjk.cz

ID Datové schránky: cadk8eb



ředitel organizace

Ing. Jan Štícha

sticha@susjk.cz

náměstek provozního úseku

Ing. Jan Vykouk

vykouk.j@susjk.cz

náměstek technicko správního úseku

Bc. Vlastimil Zikmund

zikmund@susjk.cz

náměstek ekonomického úseku

Ing. Hana Vykouková

vykoukova@susjk.cz

vedoucí odd. veřejných zakázek

Jindřich Nováček

novacek@susjk.cz

 

 

 



Závod České Budějovice

Nemanická 2133/10, 370 10 České Budějovice

Ústředna: 387 021 011
Fax: 387 021 040
Dispečink: 387 220 935

e-mail: sekretariat.cb@susjk.cz

ředitel závodu

Petr Brom

 

brom@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Miroslav Straka

 

straka@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Petr Nachtigal

 

nachtigal@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Miloslava Bundová

387 021 045

bundova@susjk.cz

cestmistrovství České Budějovice Ing. Josef Častulík 387 021 051 castulik@susjk.cz
cestmistrovství Trhové Sviny František Mertl 386 322 694 mertl.f@susjk.cz
cestmistrovství Týn nad Vltavou František Venuš 385 722 159 venus@susjk.cz


 

Závod Český Krumlov

Domoradice 127, 381 01 Český Krumlov

Ústředna: 380 709 011

Fax: 380 726 346

Dispečink: 380 726 345

e-mail: sekretariat.ck@susjk.cz

ředitel závodu

Bc. Přemysl Kubalák

 

kubalak@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Jiří Šimeček

simecek@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Jiří Němeček

 

nemecek@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Ing. Jana Voldřichová

380 709 024

voldrichova@susjk.cz

cestmistrovství  Domoradice Martin Lepeška 380 709 022 lepeska@susjk.cz
cestmistrovství  Vyšší Brod Josef Eder 380 746 509 eder@susjk.cz
cestmistrovství  Kaplice Ing. Alfréd Krenauer 380 311 071 krenauer@susjk.cz


 

Závod Jindřichův Hradec

Jarošovská 1126/2, 377 29 Jindřichův Hradec

Ústředna: 384 321 250
Fax: 384 321 253
Dispečink: 384 321 251

e-mail: sekretariat.jh@susjk.cz

ředitel závodu

Ing. Josef Tolkner

 

tolkner@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Jana Slabá

 

slaba@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Aleš Kolman

 

kolman@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Karin Hambalíková

384 322 073

hambalikova@susjk.cz

cestmistrovství J. Hradec Jan Brožko 384 321 250 brozko@susjk.cz
cestmistrovství Dačice Roman Pátek 384 420 236 patek@susjk.cz
cestmistrovství Třeboň Evžen Vohák 384 721 477 vohak@susjk.cz
cestmistrovství Studená Miroslav Kubíček 384 490 014 kubicek@susjk.cz

 

Závod Písek

Vrcovická 2148, 397 01 Písek

Ústředna: 382 214 561
Fax: 382 212 583
Dispečink: 382 215 039

e-mail: sekretariat.pi@susjk.cz

ředitel závodu

Jaroslav Kozák

kozak@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Milan Ledecký

ledecky@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Ing. Rudolf Pešta

pesta@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Bc. Jiří Beneš

602 843 395

benes@susjk.cz

cestmistrovství Písek Bc. Romana Kuchařová

382 214 561

kucharova@susjk.cz

cestmistrovství Milevsko Bc. Karel Petele 382 521 196 petele@susjk.cz

Závod Prachatice

Žernovická 916, 383 01 Prachatice

Ústředna: 388 385 112
Fax: 388 385 110

Dispečink Prachatice: 388 311 049   

Dispečink Vimperk: 388 411 206

e-mail: sekretariat.pt@susjk.cz

ředitel závodu

Ing. Jiří Růžička

 

ruzicka.j@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Bc. Martin Grožaj

 

grozaj@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Bc. Karel Plánek

 

planek@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Ing. Ivana Gregorová

388 385 117

gregorova@susjk.cz

cestmistrovství Prachatice Lenka Reková 388 385 122 rekova@susjk.cz
cestmistrovství Lhenice Tomáš Tůma 388 321 122 tuma@susjk.cz
cestmistrovství Vimperk Jaroslav Flachs 388 411 844 flachs@susjk.cz


 

Závod Strakonice

U Řepické zastávky 1294, 386 11 Strakonice

Ústředna: 383 321 952
Fax: 383 334 468
Dispečink: 383 317 740

e-mail: sekretariat.st@susjk.cz

ředitel závodu

Robert Vavřík

vavrik@susjk.cz

vedoucí technicko správního úseku

Daniel Čížek

cizek@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Martin Jirsa

jirsa@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Ing. Pavel Srp

383 317 735

srp@susjk.cz

cestmistrovství Strakonice  Jan Staněk 383 372 536 stanek@susjk.cz
cestmistrovství Blatná  Ing. Petr Chvátal 383 422 419 chvatal@susjk.cz
cestmistrovství Vodňany - Újezd  Jaroslav Rod 383 382 606 rod@susjk.cz


 

Závod Tábor

Vožická 2107, 390 41 Tábor

Ústředna: 381 281 422
Fax: 381 281 428
Dispečink: 381 281 425

e-mail: sekretariat.ta@susjk.cz

ředitelka závodu

Radka Pavlíková

pavlikova@susjk.cz

vedoucí technicko správního
úseku

Ing. Lenka Smetanová

smetanova@susjk.cz

provozní náměstek závodu

Miloš David

david@susjk.cz

vedoucí ekonomického úseku

Jolana Jindová

381 281 422

jindova@susjk.cz

cestmistrovství Tábor Zbyněk Dařena 381 281 422 darena@susjk.cz
cestmistrovství Bechyně Miroslav Hladký 381 211 056 hladky@susjk.cz
cestmistrovství Dvorce Luděk Zasadil 381 521 268 zasadil@susjk.cz 
cestmistrovství Mladá Vožice

Michal Peška DiS

381 214 147 peska@susjk.cz